Hradecká 183, 378 62 Kunžak

Hradecká 183, 378 62 Kunžak

ubytování

na rodinné farmě Adnev Bohemia v České Kanadě

osazenstvo farmy adnev bohemia

ubytování

na rodinné farmě Adnev Bohemia v České Kanadě

osazenstvo farmy adnev bohemia

Ideální místo jak pro rodiny s dětmi, tak ale i pro romantickou dovolenou ve dvou.

Máme pro vás připravené nádherné ubytování v našem apartmánu zařízeném v zemitém stylu “PROVENCE“. 

Rádi Vás vezmeme na komentovanou prohlídku mezi naše zvířátka a umožníme Vám ochutnat čerstvé domácí produkty, které vyrábíme přímo na farmě.

Určitě se nebojte, že byste se u nás nudili. Ať k nám jedete jako pár, nebo jako rodina, okolí naší farmy je plné zábavných aktivit a výletů. 

Na své si zde přijdou i milovníci cyklistiky, turistiky, ale i návštěvníci hradů a zámků, případně koupání. 

Nemusíte si nic plánovat dopředu, rádi vám poradíme, kam na výlety dle toho, co máte rádi.

Apartmán se nachází v vesnici Kunžak, asi 15 km na západ od Jindřichova Hradce. 

Ubytování se nachází přímo na farmě, kde z okna můžete vidět každodenní ruch i zvířata.  Z okna jsou vidět zakrslé kozy holandského typu, anglonubijské kozy (které máme na mléko), kravičku Jersey a další zvířátka potkáte při prohlídce. Při prohlídce nabízíme velmi blízký kontakt se zvířaty, všichni jsou velmi dobře socializovaný, takže se s nimi můžete i pomazlit.

Veškerá zvířátka na farmě chováme s důrazem na jejich Welfare, to se nám potom odráží i v produktech, které pro Vás s láskou tvoříme. Je to pro nás velice důležité a prvně jdeme vždy krmit zvířata a poté až sebe.

Produkty od našich zvířat, jak mléčné, tak i ostatní můžete ochutnat v rámci pobytu, případně si je můžete zakoupit při odjezdu k Vám domů. V rámci pobytu se můžete účastnit i některého z našich workshopů, kde Vám rádi ukážeme kousek ze života farmáře (jak se vyrábí sýry a mnoho dalšího).