Co pro Vás můžeme zprostředkovat:

– Zážitková terapie u koz

  Farma je zatím ve fázi rozvoje co se týká produkce a zvířátek. Stále se chceme rozšiřovat, nicméně se můžete přidat při kontaktu se zvířaty v České Kanadě. Vhodné pro všechny i pro kočárky – tedy bezbariéroví přístup. Návštěva probíhá formou prohlédnutí zvířat s následným posezením u koz. Kozy se pasou a JÁ vám mohu zodpovídat různé otázky ohledně koz a výroby produktů. Lze se při návštěvě i protáhnout ( dýchání – základy jóga a tai chi – čchi kung, lehká meditace ). 

Uvidíte:

   Perličky, indické běžce, křepelky, andulky, anglo-nubijské kozy, zakrslé kozy – holandského typu, zakrslí králík, morčata . Central Asien Sheperd dog, ….

 

 Min. 1 hod. 1 os./ 300 Kč , skupina 2-6 os./ 600 Kč

-Prace na statku okolo zvířat

  Poklizeni, nastláni, mazleni, doplnění potravy a vody, dojeni.

Cca 1 hod. – os./ 60 Kč

-Procházka s kozou do terénu

   Farma je zatím ve fázi rozvoje nicméně se můžete přidat ke společným procházkách Českou Kanadou . Trasa je předem domluvená. Vhodné pro všechny i pro kočárky. Procházka probíhá formou chůze s přestávkami kdy se kozy pasou a JÁ vám mohu zodpovídat různé otázky ohledně koz a výroby produktů. Lze se při procházce i protáhnout ( dýchání – zaklady jóga a tai chi-čchi kung, lehká meditace ). Akce je ohodnocena zákazníky příspěvkem na krmení a potřeby koz   Min. 1 hod.- os./ 100 Kč 

 

– Po předešlé dohodě lze využít tyto služby:

Masáže, rukou a nohou

Manikůra

Kadeřnické služby

Zachycení vašich chvilek v AP či na statku

   ukázka fotografa zde

 

 

© Adnev Bohemia 2015 – všechna práva vyhrazena