Hradecká 183, 378 62 Kunžak

Hradecká 183, 378 62 Kunžak

Akce nejen pro firmu

 

U nás není nic nemožné. 

Zařídíme pro Vaši akci vše, od dokonale zorganizovaného hlavního programu, výtečného stravování, ubytování v příjemném prostředí až po následnou relaxaci v sauně, Whirlpoolu, nebo u masáží.

Najdete u nás:

  • Salónk s kapacitou 20 míst
  • Coffee breaky dle naší nabídky nebo Vašeho přání
  • Ubytování 
  • Restaurace s regionální kuchyní do 100m
  • Wellness SPA ZÓNA včetně sauny, Whirlpoolu
  • Degustační prostor na ochutnávku našich produktů 

Co pro vás můžete uspořádat?

Teambulding

Připravujeme teambuildingové programy pro pracovní skupiny a týmy, například pro vedení firmy, klíčové partnery, zaměstnance nebo jejich rodiny. Typy programů jsou od pasivnějších až po adrenalinové. Vše se děje u nás na farmě a program se točí okolo ní. 

Jak teorie tak praxe, rzné Workshopy:

Syrařem i doma

Jak se stát farmářem

“BIO-EKO” mýdlo a další. 

Relaxační programy

Relaxační programy doporučujeme v případech zátěže, únavy, stresu, nedostatku energie, pocitů vyčerpanosti a jednotvárnosti světa okolo. Relaxační programy ale můžete také nabídnout svému týmu za odměnu. Program je směsí nenáročných fyzických a psychických aktivit. Nechybí osvědčené životabudiče z oblasti wellness – masáže, relaxační procedury. 

Programy pro osobní a týmový rozvoj

Můžete u nás uspořádat výjezdní poradu, klasické školení nebo zážitkový seminář. Pomůžeme vám vhodně nakombinovat vzdělávací a relaxační aktivity.

Všechny programy připravujeme na míru konkrétní poptávce a v případě zájmu realizujeme na klíč. Stačí, když nás seznámíte se svými cíli a ostatní můžete nechat na nás.