Hradecká 183, 378 62 Kunžak

Hradecká 183, 378 62 Kunžak

Zážitky u zvířátek

Uvidíte:

   Perličky, hedvábničky, indické běžce, křepelky, holuby, andulky, prasátka Kune Kune a větnamské holky, anglo-nubijské kozy, zakrslé kozy – holandského typu, zakrslí králík, morčata . Central Asien Sheperd dog, ….

  • Zážitková terapie u koz

  Farma je zatím ve fázi rozvoje co se týká produkce a zvířátek. Stále se chceme rozšiřovat, nicméně se můžete přidat při kontaktu se zvířaty v České Kanadě. Vhodné pro všechny i pro kočárky – tedy bezbariéroví přístup. Návštěva probíhá formou prohlédnutí zvířat s následným posezením u koz. Kozy se pasou a JÁ vám mohu zodpovídat různé otázky ohledně koz a výroby produktů. Lze se při návštěvě i protáhnout ( dýchání – základy jóga a tai chi – čchi kung, lehká meditace k uvolnění těla ). 

Min. 2 hod.- 1 os./ 400 Kč ,  2 os./ 600 Kč, skupina dohodou

  • Pro skupinu lidí min.8 max 12 os. lze zprostředkovat den meditace se sýrovým workshopem a zdravou stravou “Retreat Day”
  • Dále v tentýž počtu také sýrový workshop -kurz s možností osahání kozího i kravského mléka a několik variant zaměření ( začínající, polotvrdé, tažené. …..)
  • Také není problém účastnit se zažitkové terapie s krmením a obstaráváním zvířat se vším všudy. Zde je kalendař kdy je to možné: 

 

 

  • Prace na statku okolo zvířat

  Poklizeni, nastláni, mazleni, doplnění potravy a vody, dojeni.

Cca 2 hod. – os./ 200 Kč

  • Procházka s kozou do terénu

   Farma je zatím ve fázi rozvoje nicméně se můžete přidat ke společným procházkám do údolí České Kanady. Trasa je předem domluvená. Vhodné pro všechny i pro kočárky. Procházka probíhá formou chůze s přestávkami kdy se kozy pasou a JÁ vám mohu zodpovídat různé otázky ohledně koz a výroby produktů. Lze se při procházce i protáhnout ( dýchání – zaklady jóga a tai chi-čchi kung, lehká meditace ). Akce je ohodnocena zákazníky příspěvkem na krmení a potřeby koz   Min. 1 hod.- os./ 100 Kč