Hradecká 183, 378 62 Kunžak

Hradecká 183, 378 62 Kunžak

FOTOGRAFOVÁNÍ KOZ‼️

‼️FOTOGRAFOVÁNÍ  Hospodářských zvířat, především KOZ A KŮZLAT❤️

Nabízím nafocení nejen portrétů Vašich miláčků dle Vašeho přání. Délka focení bude záležet na úplné spokojenosti z mé strany nad fotkami. Je dobré, pokud zvíře spolupracuje, ale mám fintičky, když by ne. Místo pro focení si vyberete sami (park, les, domov, atd.), nebo dáte na mě a já Vám pár lokací doporučím. Místo je totiž (pro mě) velmi důležité pro kvalitu celé fotografie.

Celkem si z tohoto focení odnesete fotografie, které věřím, že se budou líbit nejen Vám. 🙂 Všechny fotografie jsou potom dodávány pouze v digitální podobě a to ve 2 velikostí – pro tisk a pro webovou prezentaci (například pro Facebook). Mohu případně doporučit službu, která provede kvalitní tisk na plátno. (samotný tisk není v ceně focení).

Všemu jsem otevřená a ráda o všem pohovorím.

MALÝ BALÍČEK

Kč 900/5 fotek

čas focení do 50 minut + úprava fotek (až 2x stejný čas, jako focení)

VELKÝ BALÍČEK

Kč 1. 700/10 fotek

čas focení do 90 minut + úprava fotek (až 2x stejný čas, jako focení)

PHOTOGRAPHY Livestock, especially GOATS ⬅️

I offer not only portraits of your pets according to your wishes. The length of the shoot will depend on the total satisfaction of my side above the photos. It’s good if the animal cooperates, but I have fins if not. You choose a place for a photo shoot yourself (park, forest, home, etc.), or you will give it to me and I will recommend a few locations. The place is (for me) very important for the quality of the whole photo.

In total, you will take photos of this photo, which I believe they will like not only you. 🙂 All photos are then supplied only in digital form in 2 sizes – for printing and web presentations (for example, for Facebook). I can recommend a service that makes good print on canvas. (the printing itself is not included in the price).

I’m open to everyone and I like all the interviews.

SMALL PACKAGE

CZK 900/5 photos

shooting time up to 50 minutes + photo adjustment (up to twice the same time as shooting)

BIG PACK

CZK 1. 700/10 photos

shooting time up to 90 minutes + photo adjustment (up to 2 times the same time as shooting)

#foto #goats #kozy #goatzh
# anglonubijskýchkoz #fotografie
# shootings #anglonubijskekozy
#koza #kozicky #kozel #kozicka #anglonubian # goat🐐 # 🐐 #fotograf #fotografia

UKÁZKA FOTEK ⤵️
PHOTO SIMPLE ❤️