Hradecká 183, 378 62 Kunžak

Hradecká 183, 378 62 Kunžak

Výletní místo pro školy, školky i jednotlivce. Naplánujte výlet pro děti i sebe

Naši farmu můžete navštívit s dětmi v rámci výletu, nebo jej můžete pojmout jako výukový čas, kdy si sami rozvrhnete, co byste rádi dělali, např. kreslili, vedli výuku o zvířátkách, atp.

Na farmě jsou naučné a interaktivní cedule, houpačky pro děti, možnost posezení na lavičkách nebo pod pergolou, ale i lehátka k odpočinku a nabírání čisté energie z prostředí zvířat. Je zde možnoznost zajištění stravy, či ochutnavek z farmy. Máme zde k mání jídelní zázemí ve stínu, ale přesto stále venku. Dá se zde i meditovat či cvičit v přímé blízkosti zvířat. Také vám můžeme ukázat výrobu sýrů a něco o výrobě a celkovém procesu popovídat, od krmení až k ochutnavce. No a hlavně na Vás čekají naše zvířátka- Anglonubijské kozy, holandské mini kozy, okrasná drůbež, ptáci, kráva plemene Jersey, prasátka Kune Kune a Vietnamské prase,…… další.

Během Vaši návštěvy se Vám budeme věnovat, provedeme Vás po farmě, vezmeme ke zvířátkům, mnohá z nich si můžete pohladit, některá společně nakrmíme. Dále navštívíme zázemí farmy, dle sezony ukážeme, jak se líhnou kuřátka, nebo ukážeme jiná mláďátka. Po celou dobu budeme s Vámi.

V případě zájmu můžeme přichystat ohýnek, či gril na opékání, vše potřebné zajistime. Prohlídka farmy s doprovodem trvá cca 1,5 – 5 hodiny- záleží na domluvě programu, následně pak můžete pobýt déle, jak budete chtít a potřebovat. Z Vaší návštěvy Vám můžeme vyhotovit fotografie, které pak zpracujeme do plakátu a zašleme k Vám do školy na památku.

Vstupné činí 50-100 Kč / dítě(podle programu), doprovod ze škol a školek je zdarma. Minimální počet dětí je 10 a maximální 20.

Zájemci menších skupinek, či jednotlivci, nebo rodina. Vstupné činí 100 Kč/hod./osoba

K návštěvě farmy je potřeba si předem domluvit termín,
můžete telefonicky +420 724 811 991, nebo na e-mail info@adnevbohemia.com .

Prohlídka se dá domluvit v průběhu celého roku. Čas na návštěvu 10:00 – 18:0.

Věříme, že čas strávený na naší farmě bude pro Vás a pro děti zážitkem a velkým přínosem pro Vaší psychiku.

Těšíme se na Vaši návštěvu.